10 stycznia w darłowskim Kinie Bajka przeprowadzono eliminacje do

IX edycji konkursu „Odkrywamy talenty”.

 

 

Jury w składzie:

 

Agnieszka Mickiewicz,

Jan Schwarzlose,

Arkadiusz Sip,

Marcin Cichocki

Robert Gorgol

 

 wyłoniło 10 finalistów, którzy zaprezentują swoje talenty

 

15 stycznia o godz. 16:00 w kinie Bajka.

 

Finał „Odkrywamy talenty” połączony jest z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy,

a występy przeplatane będą licytacjami na rzecz dzieci i seniorów.

 

Odkrywamy Talenty. Niedziela - 15.01.2017 FINAŁ

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

 

Rozpoczęcie imprezy godz. 16.00. Kino BAJKA. ul. Morska 56



1. Grupa I REVOLTADE Taniec, powyżej12 lat

2. Grupa IV REVOLTADE Taniec, do12 lat

3. Grupa II i III REVOLTADE Taniec, powyżej12 lat

 

   Licytacje



4. Zuzanna Mickiewicz Taniec, powyżej 12 lat

5. Fabian Widomski KACU Hip-hop śpiew, powyżej 12 lat

6. Karolina Ziółkowska Śpiew, powyżej 12 lat


   Licytacje



7. Klaudia Świątkowska Gimnastyka, do 12 lat

8. Angelika Szypulska i Matylda Bukowska Taniec, powyżej12 lat

9. SUPERSTARS Taniec, do 12 lat

10. SKILLS Taniec, powyżej 12 lat
 

- Poza konkursem wystąpi zespół folklorystyczny MARZENIE
 
- Konkurs publiczności (na sali obecni wszyscy występujący artyści).

- Ogłoszenie wyników konkursu

 

 

 

 W przypadku pytań prosimy dzwonić na 94 314 26 29

 

Czekają na Was cenne nagrody! Wielki Finał podczas WOŚP 15 stycznia 2017.

 

----------------------------------------------------------------------------

W eliminacjach wystąpili:  

 


1. Zespół „Odkrywcy” -   Zespół muzyczny Przedszkolaków 
do 12 lat

2. Hanna Kopińska -  Gra na skrzypcach
do 12 lat

3. FLOW KIDS - Taniec
do 12 lat

4. SUPERSTARS - Taniec
do 12 lat

5. Klaudia Świątkowska - Gimnastyka
do 12 lat

6. Anastazja Wac - Gimnastyka
do 12 lat

7. Klaudia Meger - Gimnastyka
do 12 lat

8 JUNIORKI - Taniec
do 12 lat

9. Hania Suszek - Gimnastyka
do 12 lat

10. SKILLS -  Taniec
powyżej 12 lat

11. Oliwia Pęcherz - Gimnastyka
do 12 lat

12. Dominika Tomczyk - Gimnastyka
do 12 lat

13. Maja Siemiątkowska - Gimnastyka
Powyżej 12 lat

14. Agnieszka Szypulska i Matylda Bukowska - Taniec
Powyżej 12 lat

15 ZAKRĘCENI - Kuglarstwo
Powyżej 12 lat

16. Trio  Daria Major, Ewa Wejman, Emilia Wawrzyniak - Taniec

do12 lat

17.  Fabian Widomski KACU  - Hip-hop śpiew
Powyżej 12 lat

18. Karolina Ziółkowska - Śpiew

Powyżej 12 lat

19. Paulina Bańczewska - Śpiew
Powyżej 12 lat

20. Zespół MARZENIE - Śpiew
Powyżej 12 lat

21. Grupa IV REVOLTADE - taniec

do12 lat

22. Zuzanna Mickiewicz - taniec
powyżej 12 lat

23. Duet: Magdalena Zawadka i Roksana Synakiewicz - taniec
Powyżej 12 lat

24. Duet: Alicja Bobrowska i Jakub Hańczar - taniec
do12 lat

25. Grupa I REVOLTADE - taniec
powyżej 12 lat

26. Grupa II i II REVOLTADE - taniec
Powyżej 12 lat

 

Do pobrania regulami oraz karta zgłoszeń >>>klik