KILWATEREM ERYKA POMORSKIEGO

 

 

- konkurs na logo projektu  REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZEŃ pdf.

 

- konkurs na tekst do szanty REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZEŃ pdf.

 

Dwudziesto osobowa grupa młodzieży z Zespołu Szkół Morskich w Darłowie od września bierze udział w projekcie pt. "Kilwaterem Eryka Pomorskiego".

Jednym z ważnych etapów projektu są konkursy związane z Darłowem, żeglarstwem, a przede wszystkim postacią Króla Eryka Pomorskiego. Jednym z nich jest konkurs na tekst związany z temetyką projektu. Młodzież planuję zrobić teledysk do piosenki szantowej, której słowa będą wyłonione właśnie z tego konkursu.


W drugim konkursie młodzież pragnie wybrać najlepsze logo projektu, które posłuży w promocji całego zadania. Logo będzie drukowane na plakatach, ulotkach, koszulkach, torbach i innych gadżetach reklamowych.


Warto dodać , że w ramach tych konkursów na zwycięzców czekają ciekawe nagrody. Oprócz dyplomów i statuetek są nimi: rejs na Gotlandię, księgozbiór Leopolda Tyrmanda oraz zestaw profesjonalnych akcesoriów żeglarskich.


Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami konkursów i udziału!


Prace wraz z kartami zgłoszeń można składać w naszym sekretariacie do 27 listopada 2017 r., w sekretariacie Kina BAJKA oraz intrnetowo na adres stowarzyszenie.ksr@interia,pl.

Wyniki poznamy 1 grudnia, a oficjalne wręczenie nagród planuje się na 05 grudnia w internacie Szkoły Morskiej.